آموزش های کاربردی و مفید

خرید تعریف و ساخت شبکه PBN

تعریف PBN به زبان ساده ساده

به همراه روش خرید PBN

 

آموزش ساخت  شبکه PBN 

 

مزیت های استفاده ازش

ضرر های استفاده ازش

مفهوم تکمیلی PBN

اما در مفهومی ساده تر برای تعریف pbn چیست؟ می توانیم بگوییم مجموعه ای از وبلاگ ها و سایت ها می باشد که هدف تمامی آن ها تقویت سایت اصلی و لینک های ایجاد شده می باشد. در حقیقت pbn نوعی از لینک های مزرعه می باشد که سال ها پیش در سئو مطرح شده است و هدف آن ساخت مجموعه ای بزرگ و عظیم از سایت ها می باشد که با یکدیگر مرتبط بوده و به یک سایت خاص لینک می دهند.

در گذشته که الگوریتم های گوگل همانند امروز هوشمند نبودند رتبه بندی وب سایت ها به لینک هایی وابسته بود که دریافت می کردند و این موضوع تا حدی زیاد شده بود که خود گوگل از فاکتوری به نام Page Rank برای محاسبه سایت ها اعلام کرد که به کمک این فاکتور تعداد و کیفیت لینک های ورودی تعیین و مشخص می شد.

وب سایت اینتک وب را در فضای اجتماعی تیوتر دنبال کنید و اخبار های داغ را آنجا ببینید

آموزش ساخت شبکه PBN

خوب همان طور که میدانید PBN یه نوع شبکه بک لینک سازی است که به صورت زیاد و یدفعه ساخته می شود و به وب سایت هدایت دهنده داده میشود که در بخش بالا به مزیت و معایب آن اشاره کردیم . بنده مدیر وب سایت اینتک وب این روش را انجام دادم ونتیجه خوبی گرفتم و دوست داشتم به شما آموزش دهم و شما هم از روش ساخت شبکه PBN بی پی ان استفاده کنید , بذارید قبل شروع آموزش PBN نکته را بهتون بگم : این نوع شبکه بسیار قدرت مند می باشد و خوشبختانه گوگل اونقدارا برای وب سایت های زبان فارسی جدی نمیگیرد . بنده خودم تست کردم و جواب گرفتم واینم بگم ساخت این شبکه یک روز ه نیست بلکه ساختن بستگی به فعالیت شما دارد . خوب میریم سر آموزش ساخت PBN .برای این روش باید حداقل ده وبلاگ هر چه بیشتر بهتر بسازید و روزانه داخل مطلب بذارید فکر کنید که انگار وبلاگی طراحی کردید و قصد دارید فعالیت اینترنتی کنید ولی داخل مطلب لینک خارجی نداشته باشید البته با اصول  که ما آموزش ساخت وبلاگ بهینه شده را در بخش مقاله های وب سایت داده ایم و حتما پیشنهاد میکنم که این آموزش ارزشمند را از دست ندهید و بدون شک میگویم اگر تا الان وبلاگی داشتید به هیچ عنوان بهینه نبوده که اگر روش ساخت وبلاگ بهینه ما را ببنید بدون شک تاثیر خوبی در وبلاگ خود میبینید . خوب ساخت وبلاگ به تعداد بالا ما فرض میگیریم 10 عدد خریداری یک هاست 2 یا 5 گیگابایتی با امکانات اد دامین حداقل دو یا سه تا . البته هر دامین که می سازید باید یک یا دوتا ساب دامین هم براش با مدیریت محتوا که دیتابیش فرق داشته باشه را تکشیل دهید مثلا ما وب سایت intakweb.com را طراحی کرده ایم و محتوای براش ایجاد میکنیم و یک ساب دامین هر اسمی دوست دارید مثلا ما میذازیم .link برای دامنه اصلیمون می سازیم مثل link.intakweb.com برای هر کدام دامنه حداقل دوتا ساب دامین که بشه با خود دامین سه تا ما فرض میگکیریم دوتا دامنه داخل هاست پارک کردیم با 4 تا ساب دامنه به عبارت 6 سایت در حال حاظر داریم که حتما دقت کنید باید روزانه محتوا براش ایجاد بشه شاید بعضی اتون بگید هوو چخبره ولی میدونید که اگر شما یک وب مستر باشید و ماهانه 2 وب سایت باید طراحی سئو در اصفهان انجام بدهید .چقدر به شما کمک میکند در رشد سئو خوب پس ما 10 تا وبلاگ داریم با دوتا دامنه و 4 تا ساب دامین داریم بعد از مدت یک هفته فعالیت حرفه ی شروع کنیم به ساب دامین به سایت وبلاگ به ساب دامین همینطوری بهم دیگه لینک دهیم و سعی کنیم همون با انتشار مقاله بقیه رو قوی تر کنیم بعد از مدتی حدودا دوماه با کلمه کلیدی مورد نظر به وب سایت مورد نظر لینک دهیم شک نکنید که شما یک شبکه PBN  قوی ساخته اید و بدون شک آن وب سایت رشد عجیبی میکند ولی حتما به آموزش سئو در بخش مقاله بروید و نکات کلیدی و رمز وراز های سئو را بخوانید 

با وجود تمام مشکلاتی که در ساخت این شبکه وجود دارد شاید به این فکر کنید که بهتر نیست به جای اینکه زمان و هزینه بزارم تا شبکه شخصی خودم را بسازم ، از شبکه های دیگران استفاده کنم ؟ پاسخ این سئوال باز هم به خود شما بستگی دارد .

اگر در زمینه سئو فعالیت دارید و قرار است پروژه های بسیار زیادی به شما سپرده شود توصیه من این است که کم کم زمان بگذارید و این شبکه خصوصی را برای خودتان راه اندازی کنید زیرا سودی که برای شما در پی خواهد داشت بسیار زیاد خواهد بود . به عنوان مثال به این فکر کنید که شرکت X  برای کلمه X حاضر است ۸۰ میلیون تومان هزینه کند تا بیاید صفحه اول و این کار را قرار است شما برایشان انجام دهید .

در حالت عادی بدون PBN امکان دارد با صرف هزینه های بسیار زیادی جهت خرید رپورتاژ و حتی خرید بک لینک از بقیه انجام بشود ووو … آن کلمه به صفحه اول بیاید یا نیاید ، زیرا همیشه قرار نیست که بشه با خرید رپورتاژ و … بیاید صفحه اول – اما در نظر میگیریم که آمده است . اگر کمی حساب کنید میبینید که ۸۰ تا ۹۰ درصد این مبلغ را شما صرف هزینه خرید رپورتاژ ، بک لینک و … کرده اید .

در حالت داشتن PBN میتوانید با کمترین هزینه ممکن آن کلمه را بیاورید صفحه اول 

اما زمانی هست که شما فقط قرار است بر روی وب سایت خودتان کار کنید و قرار نیست در آینده پروژه سئو بگیرید پس بهتر این است که هزینه کنید و ثبت یک لینک PBN که توسط تیم اینتک وب انجام می شود بسپارید 

با توجه به اینکه خیلی از افراد با رعایت نکردن اصول لینک سازی PBN وب سایت خود را پنالتی می کنند ما روش کلاه خاکستری ( روش دوم) را به شما توصیه می‌کنیم .

پیشنهاد میکنم حتما بخش آموزش سئو را مطالعه کنید مطالب مفیدی در رابطه با سئو گفته شده که آن رعایت شوئد بدون شک وب سایت شما پنالتی نمی شود 

1.سعی کنید همیشه وب سایت به روز نگه دارید 

2.به هیچ عنوان لینک های خارجی بی مربوط ندهید 

3.لینک های خارج صفحه در یک صفحه بیش از حد نشود

4 سعی کنیئ محتوای جدید انتشار بدید  

5. فعالیت در شبکه های اجتماعی 

  •  

سعی کردم مفهوم شبکه PBN را به خوبی برای شما در بیارم 

اینگونه باید لینک سازی شود 

نمودار شبکه PBN

وب سایت

و در آخر من سعی کردم کاری که انجام دادم  وجواب گرفتم را را برایتان به اشتراک بگذارم امیدوارم آموزش بنده یکارتان بیاد ((شرمنده اگر غلط املایی موردی چیزی دیدن )) .. فراموش نکنید که ما را در فضا های اجتماعی دنبال کنید و با کامنت دادن در این بخش ما را خوشحال کنید 

کلمات کلیدی

یک فکر در & ldquo؛ خرید تعریف و ساخت شبکه PBN & rdquo؛

دیدگاهتان را بنویسید