سفارش این ریپورتاژ میتواند بصورت تکی و یا پکیج انجام شود.

رپورتاژ در بهترین و مطرح ترین وبسایت های داخلی

مزایا خرید ریپورتاژ در اینتک وب

**خرید بیش از یک رپورتاژ آگهی از مجموعه راش وب شامل تخفیف می باشد که برای اطلاع از قیمت نهایی می توانید سایت های انتخاب شده را در تلگرام اعلام نمایید.
**شما می توانید برنامه زمانبندی خود برای انتشار رپورتاژ ها را نیز با در میان بگذارید.

تولید محتوا ریپورتاژ

**درصورت تمایل شما، نویسندگان راش‌وب، متن رپورتاژ آگهی شما را با رعایت آخرین فاکتورهای سئو و به کارگیری مناسب کلمات کلیدی تولید می کنند.

تاثیر ریپورتاژ

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذاری رپرتاژ بر سئو سایت و بهبود رتبه گوگل ، بالا بودن دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایت منتشر کننده است

خرید رپورتاژ آگهی در وبلاگها

برای خرید رپورتاژ آگهی در بیش از ۱۰۰ وبلاگ مختلف در صورت نیاز می توانید با ما از طریق تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید تا توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار گیرد.

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ یعنی تبلیغات با شرایط خاص از قبل تعیین شده صاحب آن وب سایت که هر وب سایتی دستور عمل های خودش را دارد در ادامه به انواع رپورتاژها می پردازیم . رپ.رتاژ یا زپورتاژ آگهی در بخش سئو خیلی تاثیر گذار است بذارید اینطوری بیان کنم , ما وب سایتی تازه راه اندازی کرده ایم وقتی خرید ریپئرتاژ برای وب سایت انجام دهیم مسلما تبلیغات در وب سایت های بزرگ انجام می گیرد در تاثیر رشد گوگل خیلی بالا است .

معنی رپورتاژ به چشم گوگل

همان طور که در بخش آموزش سئو گفتم گوگل آدم نیست یک هوش مصنوعی که باید قوانین آن را انجام دهیم تا موفق بشویم .  وب سایت هایی که از طریق رپوتاژ به وب سایت ما لینک می دهند , اللخصوص مرتبط هم باشد گوگل فکر میکند که ما از این وب سایت سخن کردیم و وب سایت را برای کاربران به اشتراک گذاشتیم . خوب گوگل وقتی ببیند وب سایتی بزرگی اشاره به آن سایت کرده مسلما که آن سایت از تاثیرات عالی برخوردار می شود . نکته مهمی که ما از این مطلب باید برداشت می کردیم مرتبط بودن به وب سایت ماست و ارزش دامنه باید به گونه باشد که مثلا ما سایت موزیک داریم و یک سایت موزیک دیگر که گوگل آن را در حوزه موزیک می شناسد سفارش رپورتاژ انجام دهیم تاثیر دو برابر می بینیم .

سفارش رپورتاژ و قوانین آن

همان طور که در با اعلام کردیم هر وب سایتی سفارش رپورتاژ های متفاوتی انجام می دهد . مثلا یکی با سه عدد لینک به صورت فالو قبول می کند , یکی ۴ تا و حتی موارد نافلو هم دیده شده . به نظر من که بعد حدودا ۸ سال در زمینه سئو فعالیت دارم هیچ تاثیری در فالو نافالو بودن ندارد گوگل کار خودش را می کند .

مزایای  خرید و تهیه رپورتاژ ریپورتاژ

فهرست رپورتاژ برای وب سایت ها